Jaroslav Obršlík
Autoservis Mechanické práce STK + EMISE Klempířské práce Fotogalerie Kontakt
KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

Kvalitní oprava karoserie zajišťuje správné fungování vozu při zachování původních bezpečnostních funkcí automobilu, zejména tuhosti a deformačních zón.

V naší autokarosárně provádíme veškeré autokarosářské práce na osobních a užitkových vozech všech značek. Provádíme opravy poškozených dílů i celých karoserií, opravy po autonehodě, opravy plastů, výměny blatníků a nárazníků apod. Ať už potřebujete malou opravu vzniklou při couvání do garáže nebo opravu větší se silnějším poškozením vozu, jež vyžaduje náročnější opravy, obraťte se na nás.

Pro kvalitní a rychle provedenou opravu jsme vybaveni speciální karosářskou technikou a karosářským nářadím, včetně přípravků pro jednotlivé značky automobilů. Jedná se zejména o rovnací rám, rovnací a vytahovací přípravky, vybavení pro svařování dílů, spotovací a bodovací přístroj apod., takže jakékoliv poškození vašeho vozu pro nás není problém.

Nejčastějším dotazem zákazníků je doba opravy a cena. Doba opravy samozřejmě závisí na míře poškození a časové náročnosti, neboť průběh opravy může komplikovat několik faktorů, jako je například nedostupnost některého z atypických dílů, který není nikde skladem a musí se objednávat.

Ceny karosářských prací jsou vždy individuální podle náročnosti a rozsahu opravy, ale po prohlídce Vašeho vozu a určení závady jsme schopni Vám předem říct předběžnou cenu opravy

Výměna autoskel


Pokud máte autosklo pojištěné, nebo připojištěné v povinném ručení, tak při plně likvidní pojistné události Vám Vaše autosklo vyměníme zdarma a opravu fakturujeme přímo pojišťovně.